| |
radek (65) Brno 
185/77 rozvedený, pracuj, bydlící v bytě. Bez vzkazů to nefunguje.Tady je to obrovský, vlastně nekonečný, čumilov. Vzkazy žádné, odpovědi na vzkazy, nula. Mimochodem, odpovědět na otázku, je slušnost, i když je odmítavá.Tady chcípl pes neno si z nás dělá legraci robot.Pojďme ven a nebojme se oslovovat a projevovat zájem. Každý má právo oslovit kohokoliv a oslovený má právo slušně odmítnout.Zůstat zde, znamená zůstat o samotě. DETAIL / ODPOVĚDĚT |