| |
petr (57) Brno 
Jmenuji se Petr Veselý, žiju v Ještřabicích u Koryčan, pracuji převážně v Brně. Jsem elektrikář, IT technik. Děti jsou už jinde a tak mám víc času na sebe, případně na nás.Rád bych se spřátelil s prima ženou a trávil s ní volný čas na výletech a cestách do známa i neznáma. Jsem otevřený mnoha věcem. A jestli něco nechci, nesnesu? Ale ano, najdou se takové věci, ale okolnosti mohou být i takové, že člověk přijme něco, co dřív považoval za nepřijatelné.A co mě pobaví? Třeba výstižný ksichtík, který k situaci sedne. Co mě udiví? Třeba když si moje vrstevnice pletou seznamku s třídním srazem a posílají fotky z maturitního tabla. Co od života chci? Prioritně znovu tu radost, když je partnerce se mnou blaze.Komu co závidím? Dětem jejich přímočarost a schopnost seznamovat se. Co nechápu? Proč je tolik lidí neschopných popojít kousek dál, než kde se nacházejí. DETAIL / ODPOVĚDĚT |