| |
pavel (60) Rychnov nad Kněžnou 
Ahoj . Jsem Pavel . Bydlím v Solnici , chtěl bych si psát s ženou z Rychnovska . Bydlím v rodinném domku v přízemí , v podkroví bydlí syn s přítelkyní . Je mi 60 . Jednou rozvedený . Postavil jsem nový barák v Kvasinách , pak odešel za svojí budoucí manželkou . Znali jsme se od šesté třídy . V 35 letech mi umřela a ja vychovával 7 letého syna ale pomohla mi moc babí s dědou . DETAIL / ODPOVĚDĚT |