Tak raději nic, než ty věčné urážky a nechutné návrhy. Kam se poděla slušnost a nějaký respekt..... škoda slov. (Hledám obyčejný pokec, z kterého se může vyvinout něco neobyčejného. Někdo přirozeně vtipný s fantazií?Nemůžu za to, jsem Ryby. Omlouvám se všem, kterým neodepisu, je to buď pro příliš velky věkový či výškový rozdíl.)