Užívat života dokud to ještě jde....
Co takhle nějaký špacír,(ne túra)kafe či čaj, občas i kultura,relax . Vše úměrně věku.70/162/82
56 Beroun.Rada poznám může od 50 do 58 .Beroun a okolí.Budu se těšit.
Jsem rozvedena a hledám fajn chlapa na vše hezké,procházky,vaření..,