Hledám muže na kolo, výlety, koncert. Do 60 let
Nezadaný muž z Olomouce+okolí, pro vztah, bez fotky nepsat
Člověk nemá být sám. Proto bych ráda poznala muže, kluka, prostě někoho, s kým se dá mluvit i mlčet, sportovat i vegetit. Prostě žít v klidu.
Společenská - snad sympatická - rozvedená . Hledám kamaráda