Hledám toho jednoho muže, sympaťáka, se kterým chci už opravdu zůstat i zestárnout, hledám někoho, kdo mě rozesměje... klidně můžeme začít jako kamarádi. U mě na prvním místě je rodina, věrnost a láska. Profil bez fotky nereaguji, neodepisuji. Pokud ti vadí děti, raději ani nepiš, tvoje děti mi nevadí.