Ahoj, nejsem žádná modelka, ale mozek a srdce mám na správném místě.Hledam někoho kdo si na nic nehraje a bude mi s ním dobře.A prosím pánové pod 180 cm nepsat.Neni to o tom že bych to neměla v hlavě v pořádku,ale o tom, že sama mám 181 cm ...
Je mi 47 let a hledám muže do 50 let, který má rád zvířata, nelže je upřímný a umí pohladit. Má rád přírodu procházky. Touto cestou bych ráda poznala muže se kterým si budu rozumět, trávit společně volné chvíle, smát se a užívat si života se vším co přináší.Hledám vážně seznámení ne flirtik někoho na seznámení ne na psaní. Plnoštíhlí muži prosím nepsat.Na profily bez fota neodpovídám.
Štěstí se musi jit naproti. Jen ne moc daleko.. radši někde poblíž Tábora....ne přes celou republiku.... Marné chatování zabíjí čas...a taky zdravý věkový rozdíl....max.10 let