Nikdy není pozdě pro nový začátek. Začínám to tady ale vzdávat...... požaduji blízké okolí, bez fotky ani nepište:-))
Hledám na vstach a psaní může
Štěstí...
Pohodového mužského pro hezký život..pouze s fotem do 65 let
Trochu baculka ,,,a hledám kamaráda .(.když píšu kamaráda tak myslím kamaráda tak nějak do divadla na vínko na pivko .i na nějaký koncert.....).časem se uvidí