Jsem holka co miluje přirodu a ráda zahradničím,jsem.majitelka 2 německých ovčaku a ráda se toulam přírodou .pokud nejsi cholerik a umíš se smát ,a brát život trochu z nadhledem a spíš se všemu usměješ a dokážeš řešit věci v klidu ozvy se
Hledám parťáka od 49!!! do 56 let..maximálně 90 km vzdálenost!!!. se kterým se zasmějeme stejným věcem a klidně si užijeme jak výlet, tak obyčejný večer doma.Nečekám dokonalost – stačí srovnané srdce, smysl pro humor, pevná ruka a chuť začít něco hezkého.