Hledám kamaráda…Napiš mě o sobě dvě pravdy a jednu lež. Já se pokusím uhodnout, která z nich je lež. Bez fotky na profilu neodpovídám.Opravdoví přátelé najdou vždy k sobě cestu.
Jsem holka co miluje přirodu a ráda zahradničím,jsem.majitelka 2 německých ovčaku a ráda se toulam přírodou .pokud nejsi cholerik a umíš se smát ,a brát život trochu z nadhledem a spíš se všemu usměješ a dokážeš řešit věci v klidu ozvy se