Trochu baculka ,,,a hledám kamaráda .(.když píšu kamaráda tak myslím kamaráda tak nějak do divadla na vínko na pivko .i na nějaký koncert.....).časem se uvidí
Štěstí se musi jit naproti. Jen ne moc daleko.. radši někde poblíž Tábora....ne přes celou republiku.... Marné chatování zabíjí čas...a taky zdravý věkový rozdíl....max.10 let