Hledám sympaťáka,který to myslí vážně a už také nechce být sám.,je tak trochu kutil, věkově od 57 let do 68 let. Kuřák mi nevadí,ale takový co kouří mírně.Alkohol jen příležitostně. Jinak jsem z Kopidlna a bydlím v rodinném domku s malou zahrádkou.Dlouho jsem na seznamce nebyla,ale nedávno jsem zůstala sama,tak bych to ráda změnila.
je to těžké,ale přesto bych si přála najít spřízněnou duši,a porozumění pro mou osobu,,,žiji na vesnici nedaleko Českého Brodu......................,,,a ráda bych od 65 do 75......
Jsem prý milá, sympatická žena která hledá vhodného, milého, sympatického partnera který má vyřešenou minulost a je upřímný, věrný, spolehlivý, tolerantní, chápavý, usměvavý. Nehledám vnější krásu, ale tu vnitřní jelikož kdo hledá krásu nenajde nic, ale kdo hledá lásku - najde všechno.