Ráda bych se seznámila s vyšším sympatickým nekurakem mezi 45-56 lety.Ideálně Chomutov a okolí.
Hledám muže který Babylon rad ze někomu i já jeho. Hlavně aby jsme mohly se procházet odpocivat. Může byt i kino
Jsem rozvedena a hledám fajn chlapa na vše hezké,procházky,vaření..,
Chtěla bych tady najít to co mi v životě chybí Lasku
To se tady vážně nenajde jeden normální chlap přiměřeného věku a v dojezdové vzdálenosti???