Někoho, kdo by mě zaujal. Věk tak do 31 let max, ne z dalky (ze vztahu na dalku jsem fakt vyrostla).Děti prosím ne, nikomu dětičky vychovávat nebudu.Fotek mam tri miliony, ale sem je davat nebudu. Pokud zaujmes, neni problem poslat.
Kamarád s vyhodami
Nechápu že se nedají posílat zprávy a není vidět historie. Jediný řešení opět registrace:-(
Hledám muže na vážný vztah od 45 let do 57 let.
Jsem holka, co se přestěhovala na vesnici a ráda by potkala normálního hodného chlapa pokud možno na celý život.