Ráda bych se seznámila s někým ,kdo nechce být sám
...vše je pouze v našich rukách...
Hledám muže s kterým budu trávit volné chvíle.Zatim káva, výlety,poznávat se a dál se uvidí
najdeme se?
Snad se zadaří :-)