Hledám kamaráda přítele milence.3 v1je mi 69 let
Bez foto je menší šance
Až se Ti někdy bude zdát,že Tvůj svět se rozbil na kousky,nebreč,sesbírej střepy a začni se smát,,,,,vždyť střepy znamenají štěstí.....
Na inzeráty bez fotky nereguji
Jsem jaká jsem :-)