Hledám hodného a milujícího muže. Hlavně aby mu nevadilo moje sluníčko. Mám 4 letého synka. Jen vážně, zklamání už jsem zažila dost. Pánové prosím jen nekuřáci a s fotkou.
Ahoj, nejsem žádná modelka, ale mozek a srdce mám na správném místě.Hledam někoho kdo si na nic nehraje a bude mi s ním dobře.A prosím pánové pod 180 cm nepsat.Neni to o tom že bych to neměla v hlavě v pořádku,ale o tom, že sama mám 181 cm ...