Jsem sobecká,netrpělivá a trochu nejistá.Dělám chyby,nedokážu se ovládat a občas to se mnou není snadné.Ale pokud mě nesneseš v těch nejhorších chvílích,tak si mě nezasloužíš ani v těch nejkrásnějších. Bez fota nereagují.
Je mi tolik kolik mi je, bydlím v Milovicích.Nemám levou nohu ale chodím na protéze. Prosím ty co mě hodí do bloku, nelezte mi neustále na profil! Jak tak koukám ty kterých se to týče neumí číst!