samota je zla
Obyčejná holka z vesnice ,tři děti ,hledám kamaráda na dlouhé večery
Úlet ani flirt nehledám,chtěla bych vztah založený na důvěře.Tvář je jen maska, kterou nosíme celý život
Hledám fajn chlapa
Hledám někoho na seznámení