| |
Rendy (53) Jindřichův Hradec Zřejmě Vás to pánové dost baví psát když jste z jiného kraje co?Je to tady jak u blbečků na půdě pak jen urážíte a blokujte, když napíšu že nemám zájem, když jste s daleka.Tak pro ty nechápavé jsem z Jindřichova Hradce Jižní Čechy a těm co nejsou z Jižních Čech nebudu vůbec odpovídat.Nejhorší anonymní seznamka.Když to tu člověk vidí a čte řekne si je mi líp, když jsem sama.A pánové zase mají potřebu komentovat můj text.Nedivte se pak,že zůstanete sami.Já jsem introvert takže mě je to jedno jestli už v mém věku zůstanu sama- nehrotím to,protože než mít blba to raději budu sama.Na zprávy od anonymních pánů nereaguji a klidně si urážejte a blokujte, když Vám to dělá dobře.Nebudu ani komentovat co jste!!! Fakt se tu tomu musím smát horší jak malý děti. DETAIL / ODPOVĚDĚT |