Někdo normalni6
Tak teď už vážně. Pánové než napíšete, tak si prosím přečtěte koho vůbec hledám.. děkuji Hledám nezadaného muže z Brna a blízkého okolí. Věk 55-59.Nehledám úlet ani milenecký vztah.
nehledam manzela,ale kamarada na obcasne schuzky,.vzajemne souzneni atd.nejsem stihla,jsem temperamentni,miluji smich
Ahoj,ráda bych poznala někoho upřímného a komu nejde jen o to jedno a bude to myslet vážně?!
Hledám vztah