Najde se zde ještě úplně normální, slušný, milý, hodný, tolerantní muž?
Hledám přítele kamaráda,, bez fota nereagují
Ráda bych se seznámila s mužem v okolí Prahy.Jsem pohodařka která hledá muže do pohody i nepohody se kterým se budu mít důvod znovu smát.
Chtěla bych se seznámit a najít spřízněnou duši na vše krásné
Seznamit se s mužem přiměřeného věku a výšky na vše co život přináší. Pouze BRNO