Někoho, kdo by mě zaujal. Věk tak do 31 let max, ne z dalky (ze vztahu na dalku jsem fakt vyrostla).Děti prosím ne, nikomu dětičky vychovávat nebudu.Fotek mam tri miliony, ale sem je davat nebudu. Pokud zaujmes, neni problem poslat.
Romantický podzim života,? Krásné jaro plně splněných přání? Mít upřímně rád bez sobectvi,? Aktivně ale bez sportovních rekordů? Věřím, že takový vztah ještě může existovat. A co vy ? A chlapi vím že máte rádi překvápko. Ale fotka je lepší varianta.