Zdravím všechny jsem obyčejná žena co má ráda romantiku,výlety,kino,kolo,jízda na koni.Jsem maminka 5deti ale z toho už jsou 3dospěli mám už dost sklamane lásky a tak už nemám žádnou důvěru v lásce je mi to líto
je to těžké,ale přesto bych si přála najít spřízněnou duši,a porozumění pro mou osobu,,,žiji na vesnici nedaleko Českého Brodu......................,,,a ráda bych od 65 do 75......