Je mi tolik kolik mi je, bydlím v Milovicích.Nemám levou nohu ale chodím na protéze. Prosím ty co mě hodí do bloku, nelezte mi neustále na profil! Jak tak koukám ty kterých se to týče neumí číst!
Hledám někoho na seznámení
Fajn chlapík
Bez foto je menší šance
Hledám kamaráda, přítele, který mi bude oporou.