Dobrý den nasel byse tu starsi pan co by semnou jezdil na velnes ,naveku nezalezi ,já vím že nejsem krasavice ale sem hodna
Jsem empatická veselá a upřímná
kamaráda ,popřípadě přítele ,,na procházky ,,do velnes ,,posezení při kávě ,,udělat si příjemný večer/den
samota je zla
Obyčejná holka z vesnice ,tři děti ,hledám kamaráda na dlouhé večery