Někoho, kdo by mě zaujal. Věk tak do 31 let max, ne z dalky (ze vztahu na dalku jsem fakt vyrostla).Děti prosím ne, nikomu dětičky vychovávat nebudu.Fotek mam tri miliony, ale sem je davat nebudu. Pokud zaujmes, neni problem poslat.
Jsem holka co miluje přirodu a ráda zahradničím,jsem.majitelka 2 německých ovčaku a ráda se toulam přírodou .pokud nejsi cholerik a umíš se smát ,a brát život trochu z nadhledem a spíš se všemu usměješ a dokážeš řešit věci v klidu ozvy se