Musí to být spravný chlap, Musí řídit náklaďák.
Obyčejná holka, která hledá někoho s kým jí bude fajn a bude si moct užívat život ve dvou…
Hledám kamaráda…Napiš mě o sobě dvě pravdy a jednu lež. Já se pokusím uhodnout, která z nich je lež. Bez fotky na profilu neodpovídám.Opravdoví přátelé najdou vždy k sobě cestu.
Najde se zde ještě úplně normální, slušný, milý, hodný, tolerantní muž?