Kamarád,nekuřák,nad 180 cm vysoký,přiměřeného věku k mému.Profil bez fotky?Tak to je pro mě signál ,že to není v pořádku,co se skrývá za profilem bez fotky?Tak to určitě není nic pro mě.
Najde se muž přiměřeného věku? Může být mladší, aktivní. Měl by mít kladný vztah jakému koliv pohybu. Utopie?
Vážné seznámení. Upřímnost.tolerance.bez lži.Nehledám nekonečné psaní bez fotky...
Společenská - snad sympatická - rozvedená . Hledám kamaráda
najdeme se?