Ahoj,moc ráda bych Tě poznala....
Někoho, kdo by mě zaujal. Věk tak do 31 let max, ne z dalky (ze vztahu na dalku jsem fakt vyrostla).Děti prosím ne, nikomu dětičky vychovávat nebudu.
Chci se seznámit s příjemným seniorem