Dobrý den,ráda bych se seznámila s mužem,kterému nebude vadit,že jsem Invalida po dvouch úrazech,myslí mi to,řekla bych,normálně,jelikož jsem před úrazy studovala Sportovní gymnázium a po úrazech Obchodní školy,které mi nešli,ale aspoň jsem dostudovala Rodinou školu,ale jelikož mám ztrátu paměti,tak si nepamatuji z paměti recepty na jídla,tedy potřebuji kuchařku,jinak jsem ok,i když,po druhém úrazu,musím chodit o chodítku.
Jmenuji se Pavla. Bydlím v okrese Přerov. Mam rodinný domeček po rodičích. Žiji s dcerou. Pracuji v Hulíně jako operátorka výroby. Vyrábíme hroty do pneumatik za polární kruh. Nejvíce Čína. Hledám někoho pohodové. Zatím kamaráda a čas ukáže co bude dál. Pokud budeš chtít tak se ozvi. Na zprávy bez fotky nereaguji. Vzdálenost do 50km