Hledám příjemného muže alespoň trochu se společnými zájmy.Ráda jezdím na kole,ráda cestují a chodím do divadla.Jsem vdova a samota je zlá.
Bydlím v okr.Trutnov.
Ahojky,hledám muže do nepohody sympaťáka.....jsem rozvedená s dvěma dětmi,ve věku 15let ,9let......
Jsem holka, co se přestěhovala na vesnici a ráda by potkala normálního hodného chlapa pokud možno na celý život.
Hledám hodného a milujícího muže. Hlavně aby mu nevadilo moje sluníčko. Mám 4 letého synka. Jen vážně, zklamání už jsem zažila dost. Pánové prosím jen nekuřáci a s fotkou.