Štěstí se musi jit naproti. Jen ne moc daleko.. radši někde poblíž Tábora....ne přes celou republiku.... Marné chatování zabíjí čas...a taky zdravý věkový rozdíl....max.10 let
Hledám přítele....
Hledám vysokého muže s veselou povahou. Existuje takový?
Někdo na psani
Najdu tě...