Najde se zde ještě úplně normální, slušný, milý, hodný, tolerantní muž?
Ahoj jsem mamka od dvou dětí a ráda bych se tu seznámila.
Vím,že se někde skrýváš,tak mi napověz,ať vím kde hledat.
Jsem v ID, mám dvě děti dospělé a 2 vnuky. Bývalá zdravotní sestra. Rada cestuji a mám ráda zvířata. Nepijí a nekouřím
Jsem rozvedená a hledám zatím kamaráda na výlety procházky cestování.