Co takhle nějaký špacír,(ne túra)kafe či čaj, občas i kultura,relax . Vše úměrně věku.70/162/82
Ahoj všem, našel.by se fajn muž, který to myslí vážně. A opravdu nepiš když zde nemáš foto!!!!!!
Hledám partnera a lásku v jednom.
Hledám muže na vážný vztah od 45 let do 57 let.
Hledám muže na občasný pokec (nic víc), pouze chat, sem tam něco si napsat...neee erotika, ani výměna fotek... věk 35-50, pouze s fotkou. Pokud ti nevadí baculka tak se ozvi :-)