Ahoj jmenuji se Eva a jsem docela ale docela obyčejná žena která by ráda našla k sobě muže věrného upřímného u kterého bych se mohla opřít a kterému by nevadilo že se starám o vnuka. Najde se ještě někde muž s velkým srdcem?
Obyčejná ženská 52let hledá obyčejného chlapa ,vztah a lasku jsem baculka .... nekouřím a nepiju alkohol...jsem okres Bruntál ... bez fotky neodpovídám