Vdovička-sovička hledá lásku a vážný vztah na druhou etapu svého života. Také na společné cesty k moři i na výlety po naší krásné zemi. Nejsem sportovní typ a nesnáším lež,faleš a nevěru.
Ahoj jmenuji se Eva a jsem docela ale docela obyčejná žena která by ráda našla k sobě muže věrného upřímného u kterého bych se mohla opřít a kterému by nevadilo že se starám o vnuka. Najde se ještě někde muž s velkým srdcem?