Ahoj všem, našel.by se fajn muž, který to myslí vážně. A opravdu nepiš když zde nemáš foto!!!!!!
.Jsem upřímná,spolecenska,komunikativní.Ráda poznám muže na dlouhodobý vztah od 70 let
Hledám zpriznenou duši.Najdu?
Jen na vážné seznámení. A nekuřák. Pánové, 55 + nehledám.
Nekuřák ,jihomoravák, kolem padesátky?