Kamarád,nekuřák,nad 180 cm vysoký,přiměřeného věku k mému.Profil bez fotky?Tak to je pro mě signál ,že to není v pořádku,co se skrývá za profilem bez fotky?Tak to určitě není nic pro mě.
Hledám pohodového parťáka pro život a vše co k tomu patří.Pouze vážní zájemci a profil s fotkou prosím .Nehledám zadané ani flirt.Věk 48-56.Pouze jižní Morava.
Hledám kamaráda…Napiš mě o sobě dvě pravdy a jednu lež. Já se pokusím uhodnout, která z nich je lež. Bez fotky na profilu neodpovídám.Opravdoví přátelé najdou vždy k sobě cestu.