Život je dlouhý ale utíká strašně rychle a tak hledám pohodového usměvavého parťáka na trávení nejenom letošního léta. Procházky, výlety, kultura a co bude dál se uvidí.
Je mi tolik kolik mi je, bydlím v Milovicích.Nemám levou nohu ale chodím na protéze. Prosím ty co mě hodí do bloku, nelezte mi neustále na profil! Jak tak koukám ty kterých se to týče neumí číst!