Štěstí se musi jit naproti. Jen ne moc daleko.. radši někde poblíž Tábora....ne přes celou republiku.... Marné chatování zabíjí čas...a taky zdravý věkový rozdíl....max.10 let
Někoho fajn...... pokec,zábava. NIC VÁŽNÉHO NECHCI!!! Jsem svou paní a to mi vyhovuje. Děkuji
Hledám kamaráda, přítele, který mi bude oporou.
Hledám zajištěného může i staršího věku Ráda se prizpusobim