Hledám toho jednoho muže, sympaťáka, se kterým chci už opravdu zůstat i zestárnout, hledám někoho, kdo mě rozesměje... klidně můžeme začít jako kamarádi. U mě na prvním místě je rodina, věrnost a láska. Profil bez fotky nereaguji, neodepisuji. Pokud ti vadí děti, raději ani nepiš, tvoje děti mi nevadí.
Nejsem zvláštní, ani vyjímečná, ale také nejdu s davem...... pohodářka se smyslem pro humor,s upřímným srdcem, milující život a vše krásné...přírodu,motorky a dobrodružství, vážím si rodiny i přátel... mám vše, jen milé slůvko a pohlazení mi chybí.....na profily bez fota nereaguji...hledám muže do 58 let