Pánové hledám je0n muže z Prahy a blízkého okolí, nezadané ,nekuřáky a abychom si měli 0kromě jiného o čem povídat, čili s rozhledem a ještě jsem zapomněla na vzkazy bez fotky nereaguji. Mám pocit, že se tato seznamka změnila na prohlížeč a nikdo se vlastně seznámit ani nechce. Vy pánové, kteří neumíte napsat nic víc než ahoj a podobně nečekejte, že odpovím.
Hledám kamaráda…Napiš mě o sobě dvě pravdy a jednu lež. Já se pokusím uhodnout, která z nich je lež. Bez fotky na profilu neodpovídám.Opravdoví přátelé najdou vždy k sobě cestu.