Ahoj, ráda bych poznala sympatického muže pro vážný vztah. Mám ráda zvířátka, přírodu, výlety po hradech a zámcích i obyčejné chvíle v klidu a pohodě. Hledám někoho upřímného, hodného a s vyřešenou minulostí, se kterým nám bude spolu dobře.
Tak raději nic, než ty věčné urážky a nechutné návrhy. Kam se poděla slušnost a nějaký respekt..... škoda slov. (Hledám obyčejný pokec, z kterého se může vyvinout něco neobyčejného. Někdo přirozeně vtipný s fantazií?Nemůžu za to, jsem Ryby. Omlouvám se všem, kterým neodepisu, je to buď pro příliš velky věkový či výškový rozdíl.)