Dobrý den,ráda bych se seznámila s mužem,kterému nebude vadit,že jsem Invalida po dvouch úrazech,myslí mi to,řekla bych,normálně,jelikož jsem před úrazy studovala Sportovní gymnázium a po úrazech Obchodní školy,které mi nešli,ale aspoň jsem dostudovala Rodinou školu,ale jelikož mám ztrátu paměti,tak si nepamatuji z paměti recepty na jídla,tedy potřebuji kuchařku,jinak jsem ok,i když,po druhém úrazu,musím chodit o chodítku.
Boubelka 57let rada najde vhodný protějšek z okolí Kroměříže. Nehledám bydlení ani nejsem pečovatelka. Ráda bych hezky vztah bez spol. soužití, ale založený na důvěře, věrnosti a komunikaci. Hlavně primereneho věku. Na zajíčky a nabídky k sexu nereaguj. To si pánové strcte za klobouk a běžte jinam.