Chtěla bych najit
Ahoj, ráda bych se seznámila s vysokým sympaťákem z Vysočiny, od 60 do 70 let.
Jsem 4 roky vdova, ráda bych poznala spolehlivého parťáka, který chce ještě aktivně žít a ne jen přežívat
Jsem holka, co se přestěhovala na vesnici a ráda by potkala normálního hodného chlapa pokud možno na celý život.
BEZ VAŠEHO FOTA NEODEPÍŠI Jsem pohodářka, mám ráda KÁVU. A prosím a žádám pány, ženaté, aby můj profil vynechali. Nebudu poslouchat, jak vám doma nerozumí, a podílet se na podvodu vašeho protějšku...Ne cizince! Ne kluky ve věku mých dětí!!