Hledám touto cestou kamaráda a přítele, na stálý vztah založen na důvěře, toleranci, lásky a porozumění.
Dobrý den tak snad tentokrát se mi povede nalézt ( kamaráda,který se postupem času změní v přítele,milence a dokonce i v mého osudového muže).Vše chce trochu času velkou dávku trpělivosti a chtění.
Pouze chat... děkuji :-)
Fajn chlapa ideálně naporad, Praha cca 48-54, trochu aktivní. Najít se a smazat to tu. Nemám zájem o blbečky zvedající si tu sebevědomí..díky
Najdu tě? Jen s fotkou