je to těžké,ale přesto bych si přála najít spřízněnou duši,a porozumění pro mou osobu,,,žiji na vesnici nedaleko Českého Brodu......................,,,a ráda bych od 65 do 75......
Hledám vztah
Ikdyž mám kila navíc,přec doufám,že najdu štěstí
Mam rada hudbu rada vařim pecu chodim na procházky z pejskem
Najde se zde ještě úplně normální, slušný, milý, hodný, tolerantní muž?