Chci najít kamaráda a přítele, samota je zla, ve dvou se to líp táhne
Hledám.....
Hledám hodného muže, který mi bude oporou..bez foto lidem neodepisuji.
Jsem upřímná mamina dvojcatek kterym je jedenáct let.Nenavidim agresivní lidí jsem romantická a pohodová
sympatická 59/163/85 rozv.SŠ